Hoşgeldiniz  

Alev Barın’a erken imza (Foto Galeri)

Fotoğraf Sayfası | 02 Şubat 2020 | Foto Galeri, Güncel, Haberler A- A+

Mustafa Miraç Kaya, yeni filminin hazırlıklarına başladı.. 14 Şubat itibariyle vizyona girecek olan KİKİ LANET-İ CİN isimli korku filminin usta senaristi, yönetmeni ve oyuncusu Mustafa Miraç Kaya, yeni filminin hazırlıklarına başladı.

Haziran ayında çekimlerine başlayacağı proje için önemli rollerin oyuncularıyla anlaşmaları yapıyor. İzmirli güzel oyuncu Alev Barın ile 5 ay öncesinde anlaşan ve imzayı attıran Mustafa Miraç Kaya, oyunculuğuna güvendiğim ve yazdığım karakteri ortaya çıkaracak oyuncuyu kaçırmam vurgusunu da yaptı.

Güzel oyuncu Alev Barın “Sinema ve dizi sektöründe önemli isimlerle çalışmak ve bir şeyler öğrenerek yolumda devam etmek en büyük amacım, oynayacağım karakteri iyice özümseyip çalışacağım. Geniş bir zamanımın olması benim için büyük avantaj karakter analizimi gerçek kişiler üzerinde gözlemleyerek yapacağım, sinemadaki ilk çalışmamda oyunculuk adına derin bir imza bırakacağım” dedi. 19 yaşındaki başarılı oyuncu gelecek hedeflerini oyunculuk üzerine kurduğunu fakat eğitiminden ödün vermeyeceğini, mutlaka bir b planının olacağını da sözlerine ekledi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
DOLAR 6,8662
EURO 7,7672
BIST 1,1308
ALTIN 397,30

EN SON HABERLER

Bir Fotoğraf

© 2017 Fotoğraf Sayfası Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.