Hoşgeldiniz  

”Untitled Portraits” fotoğraf sergisi Trump Art Gallery’de…

adminFoto | 28 Şubat 2019 | Haberler, Manşet A- A+

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Trump Art Gallery“Untitled Portraits” fotoğraf sergisi için kapılarını açıyor.

Bioderma Laboratuvarları, cildin bir ekosistem olduğu fikrinden yola çıkarak; yaşam tarzı ve çevresel koşulların cilt üzerindeki etkisine dikkat çekebilmek amacıyla “Atoderm ile Doğu Ekspresi” projesi ile sıra dışı bir farkındalık çalışmasına imza attı.

Sefa Yamak iş birliği ile hayata geçirilen “Untitled Portraits” fotoğraf sergisi, Türkiye’nin en sert kışının geçtiği Kars’ta yaşayan kadınların ciltlerini kışın etkilerinden korumalarına destek verebilmek amacıyla gerçekleştirildi.

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen bu projede, Karslı kadınlar fotoğraf sanatçısı Sefa Yamak tarafından soğuk kış koşulları altında mücadele ederken fotoğraflandı, soğuktan etkilenen ciltlerin hikayesi fotoğraf karelerine taşınarak ilk defa donmuş Çıldır Gölü üzerinde sergilendi. Trump Art Gallery’de düzenlenecek sergiden elde edilecek tüm gelir, Kars’ta ziyaret edilen okulların ihtiyaçları için kullanılacak.

“Untitled Portraits” fotoğraf sergisi, 1-5 Mart tarihleri arasında Trump Alışveriş Merkezi B3 katında bulunan Trump Art Gallery’de ziyaret edilebilir.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
DOLAR 6,2336
EURO 6,8843
BIST 7,9982
ALTIN 316,49

EN SON HABERLER

Bir Fotoğraf

© 2017 Fotoğraf Sayfası Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.